Vinil Baskı

 

Branda Baskı
vinil baskı; cephe baskı; cephe giydirme; cephe tasarımı; vinil afiş; parapet vinil baskı;

Vinil Baskı Fiyat çoğunlukla dış mekanda kullanılmak ile birlikte zaman zaman iç mekanlarda da ucuz maliyetleri nedeni ile tercih edilebilmektedir. Genelde binaların büyük cephelerinde, reklam alanlarında veya tabelalarda tercih edilmektedir.Cephe Giydirme gibi reklam amaçlı kullanılan cephelerde vinil germe işlemi yapılmaktadır. 3 metre ve 5 metrelik seçenekleri ile devasa boyutlarda vinil baskılar yapılabilmektedir. Açık hava reklamcılığında folyo ile birlikte en çok kullanılan baskı materyalidir.

Vinil Baskı Fiyat piyasada daha çok branda baskı olarak tanınmaktadır.Bunun diğer adı ise vinil germedir. Vinil, polistiren ham maddesi esaslı sarmal bir yapıya sahiptir. Reklam sektörünün ihtiyaçlarını bir hayli karşılayan branda baskı sistemi tek parça üretimle hemen hemen istenilen her türlü alana hitap etmektedir. Son zamanlarda yüksek kaliteli dijital baskı makinalarının yaygınlaşması ile birlikte fotoğraf kalitesine yakın baskılar alınabilmektedir.Bu da sizin ve firmanızın reklamını en güzel yapmamıza olanak sağlamaktadır.

Piyasada en çok kullanılan Vinil (Branda) türleri Avrupa ve Uzak doğudur. Avrupa viniller sarmal yapısı ile Uzak doğu vinillere göre daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Veya evini veya işyerini satmak isteyenlerin balkonları astıkları malzemedir. Genellikle rüzgarlı cephelerde Avrupa Vinil tercih edilmektedir. Uzakdoğu vinil ise daha uygun bütçelerde kısa süreli reklam çalışmaları için uygundur. Işıklı ve ışıksız vinil seçenekleri ile bir çok uygulama alanına hizmet vermektedir. Vinil ( Branda Baskı) aynı zamanda ışıklı veya ışıksız tabelada çok kullanılan bir malzemedir.

Vinil Baskı Fiyat uygulamalarımızda genelde 440 gram Avrupa Vinil  kullanmamızla beraber yüksek kaliteli ürünler üretilmektedir. Dış cephe ve tabela gibi alanlarda düzenli ve kaliteli işlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen branda fuar çalışmalarında da kullanılmaktadır.

Branda – Vinil Baskı Fiyat Nedir?

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Vinil malzemesi ön yüzey kısmında baskıyı rahatça tutabilmesi için PVC bir yüzeye sahiptir. Dış mekan da en dayanıklı, hafif ve baskı kalitesi yüksek materyal olarak bir çok alanda kullanım sunmaktadır.Uzun ömürlü ve düşük maliyetlidir.

  • Reklam Afişleri
  • Sahne Arkası Dekor Baskılar
  • Duvar üzeri konstrüksiyon germe
  • Büyük Totem lerde germe vinil
  • Cephe, bina kaplamalarında vinil dijital baskı
  • Işıklı – ışıksız tabela germe branda baskısı
  • Fuar stand alanlarında germe vinil uygulamaları
  • Satılık Kiralık Brandaları
  • Cephe Kaplama veya bölme işleminde çok tercih edilen bir malzemedir.

Vinil Baskıda Neden Damla Reklam?

Çünkü 20 yıllık deneyimimizle dijital baskı sektörünün uzman firmaları arasındayız.

Makine parkurumuzda yeni teknolojiyi takip ediyoruz.

Kesintisiz Ar-ge çalışmalarımız ile ürün ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştiriyoruz.

Sadece vinil baskı değil, diğer dijital ve UV baskı alanlarında da kaliteli ve kurumsal hizmet veriyoruz.