AFİŞ BASKI

ANKARA AFİŞ BASKI HİZMETLERİ

Afiş baskı yapmakta olan işletmemiz Damla Reklam ucuz afiş baskı ücretleri ile afiş bastırma çalışmalarını en iyi biçim de yürütmektedir. Afiş reklam işleri için afiş yaptırma ihtiyacında olanlar, ucuz afiş fiyatları ile sağlam bir afiş satın almak için şirketimizden afiş sipariş edebilirler. Kaliteli afiş nerede yaptırılır, ne şekilde yaptırılır merak ediyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Afiş baskı nedir?

Esasında afiş baskı poster olarakta adlandırılabilir. Çünkü kullanım amaçları hemen hemen ayıdır. Ürünlerin ve hizmetlerin tanıtılmasında yenilik duyuru ve ilanların hızlı bir şekilde anlatılması için kullanılan bir baskı türüdür. Afişlerde uygulanmakta olan metin ve yazılar okunmaktan çok fark edilmek üzere tasarlanmaktadır. Afiş reklam kolay fark edilen iletmek istediği mesajını kısa ve net olarak sunan yoğun olarak görsellerin kullanıldığı reklam ürünleridir. Afiş baskı malzeme metraj ve adedi yüksek ise, Ofset baskı yaptırmak daha avantajlı oluyorken, az sayıda yapılacak olan afiş baskısını dijital baskı yaptırmak daha avantajlı olmaktadır.

Reklamlarınızı, duyuru ve ilanlarınızı insanlara görsel biçimde aktarmanın en etkili yollarından biri afiş baskıdır. Afiş baskı, vinil, poster kağıdı yada yapışkanlı kağıtlarla yapmak olabilir. Reklam yapacağınız yere en uygun malzemeyi kullanabilirsiniz. Afiş bastırma işinde en önemli hususlardan biri, reklamın az kelimeyle istenileni anlattığı sade tasarımlardır. Bu sebeple afiş baskı yaptırma kararını veren müşterilerin en doğru şekilde yönlendirilmeleri gerekmektedir. Bu konu da afiş tasarlama , afiş örnekleri aşamalarında gerekli bilgileri firmamızdan alabilir, sağlıklı ve yüksek sonuçlu reklamlar verebilirsiniz. Afiş çalışmalarında kullanılan afiş resimlerinin de yüksek kalitede ve anlaşılır olması reklamı gören kişi üstünde olumlu etkiler bırakır. Afiş bastırmadan evvel afiş baskı fiyatları iyice araştırılmalı amaca uygun malzeme kullanımı yapılmalı gereken ebat ve adetlerin doğru analizi yapılarak müşteriye en uygun kullanım biçimi sunulmalıdır. Afiş satın almak isteyenler insanlar firmamızdan en ucuz afiş fiyatlarını öğrenerek afiş sipariş edebilirler. Sizde firmamızın bu konudaki tecrübe te tecrübelerinden yararlanın…

Afiş baskı nerede kullanılır?

Afişler TV, radyo ve basın ilanlarında yoğun olarak kullanılan reklam ürünleridir.

Afiş baskı çeşitleri nelerdir?

Reklam afişleri, sosyal afişler ve kültürel afişler olarak üç çeşittir. Reklam afişleri, genelde bir ürün ve hizmeti pazarlamak amaçlıdır. Sosyal afişler, bilgi vermek ve halkı aydınlatmak amaçlıdır. Kültürel afişler, tiyatro, sinema, toplantı gibi etkinlikleri tanıtma ve duyurma amaçlı afişlerdir. Dış mekan ve iç mekan olarak ta ayıra biliriz.

Afiş Nerde Yaptırılır?

Afiş, dijital baskı makinalarımızın bulunduğu firma içi özel baskı alanlarımızda uzman kadromuzun desteğiyle yaptırılır. Sizde afiş nerde yaptırılır merak ediyorsanız şirketimizi ziyaret edebilirsiniz.

Afiş baskı ne şekilde yapılır?

Grafik tasarımında Yazılar az, büyük puntlarla, renkli, okunaklı olmalı. Daha çok Görsel kullanılmalı. Verilmek istenen mesaj net ve anlaşılır olmalı 4 ila 6 metreden net bir biçim de seçilir olmalıdır. Grafik tasarımı tamamlanmış olan ürün baskı makinasına gönderilir. Kullanılacak alana ve konuma göre seçilecek malzeme dijital baskı makinalarına yerleştirilir ve baskısı yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir.

Afiş baskıda ne tür mürekkep kullanılır?

İç mekan ve dış mekan olarak ayırdığımız afiş baskının iç mekan olanı için organik denile bilecek su bazlı boyalar. dış mekan da kullanılacak ise genellikle solvent özlü boyalar kullanılmaktadır.

Afiş baskıda ne tür malzeme kullanılır?

İç mekan afişlerde kağıt dış mekan afişlerde branda, bez, Vinil gibi malzemeler kullanılmaktadır.

Afiş baskı ne şekilde korunur?

İç mekan afişlerde kağıt dış mekan afişlerde branda, bez, vinil gibi dayanıklı malzemelerin tercih edilmesinin sebebi tamamen hava şartlarındandır. Bu malzemelere ve kullanıldıkları alana dikkat edildikten sonra afiş baskıyı korumaya çokta gerek yoktur çünkü afiş baskılar zaten geçici reklam ürünleridirler.

Afiş baskı dış mekanda kullanılırmı?

Dış mekanda kullanılan afişlerde hava şartlarına dayanımlı baskı malzemeleri olan branda, bez, vinil gibi malzemelere basılır ise sorun olmaz kullanıla bilir.