Örümcek Standlar

ANKARA ÖRÜMCEK STAND

ÖRÜMCEK STAND NEDİR?

Kullanım kolaylığının beraberinde rahat taşınan ve kurumsal imaja yakışan örümcekstand özellikleri itibariyle, reklam çalışmalarının en dikkat çeken ürünü olarak gösterilebilir. Kapalı olduğu zaman hafif ve kolay taşınabilen malzeme, iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Örümcek stand ve baskısı, ölçüleri konusunda uzman Kömen Digital Baskı Sistemleri ekiplerinden yardım alabilir ve kullanım alanı için en doğru reklam malzemesinin seçimini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Şık Görünüm

Son derece kolay bir şekilde hazırlanan örümcek stand uygulama şekli ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarır. Vasat olarak 10 dakika içerisinde hazır hale gelen standlarımız, kullanıldıkları alanda değişik bir hava yaratır. Kullanılacağı mekana, istenen ölçülere, baskı çeşidine ve tipine göre değişik fiyatlara hazırladığımız standlar, benzerleriyle karşılaştırıldığı zaman son derece ekonomiktir. Tekrar kullanma özelliğine sahip model, reklam gereksinimi duyulan her yerde yeniden monte edilebilir.

Yeni Nesil Reklam Malzemelerinde Görsellik

Yeni ürün, marka imaj veya her çeşit görselin rahatlıkla sergilenmesine imkan tanıyan örümcek stand baskı ölçüleri müşteri talebine uygun olarak hazırlanır. Doğru biçim de kurulmuş olan ve kolay bir biçim de sökülen standlara farklı kullanımlar için yeni görsel hazırlanabilir.

Her sezonda, yeni ürün tanıtılmasında, fuar ve açılış organizasyonlarında tercih edilen örümcek stand özellikleri sayesinde ürün tanıtımına pozitif değer katar. Sahip olduğu banko ve aydınlatma malzemeleriyle fark yaratan ürünlerle zaman ve mekan ayrımı olmaksızın her yerde tanıtım yapabilir ve hedef kitle ile uygun ortamda buluşabilirsiniz.

Örümcek Stand Çeşitleri

Hard ve soft olarak değişik iki çeşitten hazırlanan örümcek standlar plastik ve alüminyum parçalarla hazırlanır. Bankolu ve bez çantalı olarak kullanıma hazır hale getirilen reklam malzemesinin üzerinde broşür ve tanıtım malzemelerinin yanı sıra promosyon ürünler de sergilenebilir.

Örümcek stand uygulama biçimi ve sahip olduğu ölçüler sebebiyle ilk olarak kullanılacağı alanda bir araya getirilmelidir. Firmaya özel olarak ürettiğimiz kaliteli örümcek stand paketinde; ana iskelet, bağlantı çubukları, birleştirici mıknatıslar, paneller ve gereken olması halinde aydınlatma üniteleri bulunmaktadır.

Hazırladığımız ürünler kolay bir biçim de hazırlanması için numaralandırılır. Kurulum ile ilgili gereken bilgilerin yer almış olduğu paket, örümcek standın istenen her yerde kurulmasını ve iş bittikten sonra kolayca sökülmesini sağlar. Son dönemlerde en çok tanıtım organizasyonlarında, AVM’lerde, şenliklerde ve fuarlarda kullanılan ürünlerimiz özellikle kalabalık alanlarda da güvenli bir biçim de tercih edilir. Ürettiğimiz diğer stand türlerine nazaran çok daha şık bir görünüme sahip modeller düz ve oval olarak iki farklı şekilde hazırlanır.