VİNİL BASKI

ANKARA VİNİL BASKI

VİNİL BASKI NEDİR

Halk içinde branda diye tabir edilen bu malzeme 280 – 320 – 440 -520 gr olarak bulunur.

Gramaj artıkça kullanım yerindeki kalitede önemli 280 gr vinily çoğunlukla seri afiş yada seçim afişlerinde çoğunlukla kullanılmaktadır. 440 gr yada 520 gr vinyl ise tabela yüzeylerinde veya billboardlar da veya kaliteli iş yerine getirmek için istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Vinylin, Uzak doğu ve Avrupa imalatları olarak malzeme alternatifleri bulunur Avrupa branda ipleri ve kalitesi ile Uzakdoğu brandadan daha kalitelidir, Vinyl malzeme ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmektedir.

Vinyl germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin en başında Tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar. Bu sistemde vinylin en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise Vinyl üstüne istediginiz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir.

Zemininizi tek renk yerine getirmek değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi fotoğraf kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu sebeplerden ötürü Vinyl Germe tabela ve reklam sistemleri çok tercih ediliyor.

Işıklı Tabela ve reklamlarda kullanılmak için üretilmiş olan Işıklı Vinil, Backlit Vinyl kullanmalısınız. Işık geçirgen Vinyl kullanmazsanız ışığı homojen alamazsınız, Renkleriniz ve resimleriniz Soluk görünür. Kurumsal Reklam İşletmeleri haricindeki Reklamcılar , Tabela ve reklamcılar genelde düşük maliyet olsun diye Normal Işık Geçirgenliği bulunmayan, bu işe uygun düşmeyen malzemeleri kullanmaya malesefki devam etmektedirler.