Folyo Baskı ve Fiyatları

 

Baskılı Folyo Çeşitleri fiyatları
Folyo Kesim ve Dijital Baskı Baskılı Folyo Fiyatları

Folyo Baskı ve Fiyatları : Dijital Folyo Baskı

Dijital folyo baskı ve fiyatları işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında,araç ve cam kaplama işleminde  sıklıkla kullanılmaktadır.Ve en çok tercih edilen fiyat olarak uygun fiyatlı bir uygulamadır.

Malzeme ölçüleri olarak piyasada 105, 127, 137 ve 152 cm’lik ölçüleri tercih edilmektedir.

Dış etkilere, olumsuz hava koşullarına karşı folyo da direnç kazanmak için baskı sonrası laminasyon işlemi ile koruma sağlanmaktadır.

Standart olarak kullanmış olduğumuz folyo lar parlak yüzeye sahip ve kalıcı uygulamalar için uygundur. Solvent bazlı dijital baskı ile gerçekleştirilen ürünler 2 yıl boya solmama garantisine sahiptir. 1440 dpi baskı çözünürlüğü ile dış mekan da yüksek kaliteli görsellere sahip olabilirsiniz.Baskı kalitesi ve boyanın sorunsuz kullanıma sahiptir.

Standart üretimlerde şeffaf ve beyaz folyo olarak farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Şeffaf folyo ve beyaz folyo da en kaliteli ürünler kullanılmaktadır.

Dijital Baskı Folyo Uygulamaları

Yapışkanlı folyo materyallerinde düzgün bir yapıştırma için temiz ve düz bir alan gerekmektedir. Tırtıklı, pürüzlü veya ham ağaç üzerine uygulamalarda verimli sonuçlar alınamamaktadır.

Uygulamalarda sulu uygulamalar ve kuru uygulama gibi teknikler bulunmaktadır. Genelde büyük cam yüzeylerde sulu yapıştırma teknikleri kullanılmaktadır. Islanan cam yüzey üzerinde yapışkanlı folyo su kuruyana kadar rahatça hareket edebilmektedir. Profesyonel yöntemlerde sulu uygulama kullanılmamaktadır.Uygulama ve baskı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dijital Folyo Baskı Uygulama Alanları;

Mağazalar, kafeler, eczaneler, restoranlar ve alışveriş merkezleri, kısacası folyo kaplamaya uygun her alanda kullanılabilmektedir.

Boran Reklam kalitesini kanıtlamış binlerce tamamlanmış iş ile Folyo Baskı alanında da başarıyla hizmet vermektedir.

Folyo Cam Uygulamaları

 

Folyo uygulamasının en yoğun olarak kullanıldığı alanların başında folyo Baskı cam giydirme bulunmaktadır. Hemen hemen bütün cam yüzeylerine uygulanabilen folyo, dijital baskılı ürünler ile istenilen reklam mesajını veya beğendiğiniz bir manzarayı camlarınızda konumlandırabilir.Firmanıza renk katarak reklam ve tanıtım kampanya amacıyla kullanılır.

 

Kompozit Folyo Kaplamaları

Dış cephe malzemesi olarak kullanılan kompozit, modern cephelerin büyük bir bölümünde kullanılmaktadır. Bu cephelerde farklı renklerde kullanılan düz zemin kompozitlerde farklı dijital imajlar kullanılabilmektedir. Yüksek kaliteli görsellerinizi folyo yardımı ile kompozitleriniz üzerinde uygulayabilirsiniz.Renk ayrımı yapmadan tüm renkleri kullanabilir ve bunu baskıyla bütünleştirebiliriz.

Cast Folyo Uygulamaları

Cast Folyo normal folyo materyalinden farklı bir malzeme olmak ile birlikte araç giydirme işlemlerinde veya bombeli yüzeylerde kullanılmaktadır. Cast Folyo normal folyoya göre ısı değişimlerinde daha çok esneyebilmektedir. Bu sebeple kıvrımlı yüzeylerde daha dayanıklıdır. Genelde Araç üzerine reklam amacıyla kullanılan baskı yöntemidir.

Özel Kesim Folyo

Baskı sonrası folyo malzemesinde özel kesimler gerçekleştirilebilmektedir. Roland bas-kes özelliği sayesinde baskı sonrasında istenilen şekillerde folyo kesim yapılabilmektedir. Bu sayede istenilen stiker lara kavuşabilirsiniz. Ayrıca farklı renklerde üretilen folyolarda da harf kesimleri gerçekleştirilebilmektedir. Folyo kesim uygulaması vitrin camları araç gibi işlemlerde kullanılır.

Folyo Baskı Fiyatları

Folyo baskı fiyatları kullanılacak folyonun türüne, işin ebatı ve metrajına göre değişmektedir. Bize ulaşıp projenizi bildirerek en uygun fiyatı alabilirsiniz.Merkezimiz Ankarada olmakla beraber tüm Türkiye ye hizmet verebilmekteyiz.