FOTOĞRAF KAĞIDINA BASKI

ANKARA FOTOĞRAF KAĞIDINA BASKI

Fotoğraf kağıdına baskı nedir?

Fotoğraf kağıdına baskı fotoğraf kağıdı üzerine fotoğraf kalitesinde dijital olarak yapılan baskı çeşididir. Dijital baskı makinaları şimdiki teknolojisine erişmeden önceleri fotoğrafçılarda yaptırdığımız 10cmX15cm ebadındaki fotoğraflar ile yetinirken, şimdi istediğiniz fotoğraflarınızı istediğiniz ebatlarda fotoğraf kalitesinde dijital olarak bastırabilirsiniz. Üstelik fotoğrafçılara oranla çok daha uyumlu fiyatlara.

Diğer yandan Canvas kumaş üzerinede istediğiniz fotoğraflarınızı istediğiniz ebatlarda fotoğraf kalitesinde dijitalbaskiankara.net adresimizden kendinize özel tasarımlar yaprak fotoğraflarınızı tablo haline getirip duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Anneler günü, Babalar günü, Sevgililer günü, Doğum günü, Yılbaşı, Yıl dönümü ve öteki özel günlerinizde sevdiklerinizin fotoğraflarını keyifli bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Dijital fotoğraf baskısı da, teknolojinin gelişmesiyle birlikte çeşitlilik göstermiştir. Eskiden sadece çerçevelere taktığımız fotoğraflar bundan sonra daha az maliyetlerle büyük boy fotoğraf baskı şeklinde basılabilir.

Fotoğraf baskı boyutlarını ne kadar büyük yerine getirmek istersek fotoğraf kalitesinin de o kadar iyi olması gerekir. Dijital fotoğraf baskı fiyatlarını fotoğraf baskı ölçüleri etkiler. Dijital fotoğraf baskıda kullanılan iki çeşit malzeme vardır. Bunlar; mat ve parlak yüzeyli kuşe malzemeler olmaktadır. Resimleriniz bu malzemelere göre istediğiniz ebatlarda basılmaktadır. Uygun gördüğünüz fotoğraf kağıdına baskı yapıldıktan sonra istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Büyük Boy Fotoğraf Baskı

Firmamız dijital baskı makinelerimiz ile büyük boy fotoğraf baskı işleri yapmaktadır. Yapılan büyük boy fotoğraf baskı çalışmalarımız daima sizlerden tam not almaktadır.

Fotoğraf kağıdı baskı nerede kullanılır?

Genellikle Katalog ve kişiye özel çalışmalar olarak kullanılır.

Fotoğraf kağıdı baskı çeşitleri nelerdir?

Parlak ve mat baskı olmak üzere iki çeşitten oluşur. Buda baskının değil malzemenin cinsi ile alakalıdır.

Fotoğraf kağıdı baskı nasıl yapılır?

Rulo halindeki fotoğraf kağıdı iç mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışmanın baskısı yapılır. Baskıdan çıkan ürün etrafı kesildikten sonra işlem tamamlanmış olur. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir.

Fotoğraf kağıdı baskıda ne tür malzeme kullanılır?

Fotoğraf kağıdı baskıda makine boya ve kağıttan farklı herhangi bir malzemeye gereksinim yoktur.

Fotoğraf kağıdı baskı nasıl korunur?

İç mekan dijital baskı ürünlerde su bazlı mürekkep kullanılmaktadır. Bir damla su sıçraması durumunda o fotoğrafta ağır tahribatlara sebep olur. Bu durumu ortadan kaldırmak için ürün baskıdan çıktıktan hemen sonra üstüne Laminasyon çekerek koruma altına alırız. Artık rahatlıkla nemli bir bezle de sile bilirsiniz. Dış mekan dijital baskı makinesinde basılması durumunda böyle bir problem söz konusu değildir ve laminasyona ihtiyaç yoktur.