UV BASKI

ANKARA UV BASKI

Uv Baskı Nedir?

Uygulamakta olduğumuz uv baskı tekniği, güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklı bir özellik sunan ve hızlı kuruma durumuna sahip özel ve kaliteli bir baskı tekniğidir. Bu sayede güneş ışınları yüzünden solma, renklerde sararma gibi bir durum ile karşılaşılmaz ve özellikle açık havada uzun zaman kullanılabilirler.

Hatta uv dijital baskı sudan dahi etkilenmeten bir yapıya sahip olduğundan uv baskı sayesinde yağmur sularından bile etkilenmeyen bir malzemeye sahip olabilirsiniz. Tüm bu olumlu özellikleri göz önünde bulundurularak uv baskı müşterilerimiz tarafından çoğu zaman tercih sebebi olmakta ve uzun süre kullanılmaktadır.

Çalışmalarını yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz ve tecrübeli kadromuzla yürütmekte olduğumuz uv baskı işleri hem sert hem de yumuşak olan yüzeylere uygulanabilmektedir.

Firmamız uv baskı işlerinde kesintisiz olarak tercih edilmekte ve bununla birlikte pek çok devamlı müşterilerimiz bulunmaktadır. İstanbul Bahçelievler’de uv baskı hizmeti almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Beraberinde tüm Türkiye’ye de uv baskı çalışmaları yapıp kargo ile hızlı gönderim yapmakta olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Uv Baskı Ücretleri

Yapılan işin büyüklüğüne göre uv baskı ücretleri değişkenlik göstermektedir. Ancak şirketimiz uygun uv baskı ücretleri ile hizmet vermektedir. Güncel fiyatlarımızı öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

Kumaşa Dijital Baskı, UV Baskı, UV Ofset Baskı Hizmetleri ve Uygun Fiyatlar
Farklı pek çok malzeme üstüne baskı yaptığımız gibi kumaşa dijital baskı yapımı hizmeti de veriyoruz.

Uv Baskı Sistemi Nasıl Çalışır?

Uv baskı yapmakta olan makinamızın üstünde bulunan kafalar, boyayı basılacak malzemeye püskürtür. Kafaların üstünde yer alan ağızlardan çıkmakta olan mikro boya tanecikleri malzemeye ulaşır ulaşmaz uv. ışınlar sayesinde daha 1 saniye bile geçmeden boyalar kurumaya başlar. Bu sistemle uv baskı yapılan çalışmalar uv baskı makinesinden çıkar çıkmaz kullanıma hazır duruma gelir.