Şeffaf Folyo Baskı Ankara

 

folyo baskı ankara
baskılı folyo şeffaf folyo reflektif folyo branda baskı folyo kesim

Şeffaf Folyo Baskı Ankara ;

Şeffaf folyo, adından da anlaşılacağı gibi folyonun şeffaf olanıdır.  Bunun nedeni kullanımının rahat uzun ömürlü ve maliyetinin düşük olmasıdır. Arka yüzeyinin yapışkanlı olması Folyo baskının tercih edilmesinin en önemli nedenlerindendir. Yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilir ve uygulanabilir. Folyo PVC esaslı bir malzemedir. Folyolar m2 başına gram ağırlığı (m2/gr), PVC özelliği, yapışkanlık kalitesi, ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırmaya göre farklı kalite özelliklerine sahiptirler.Özellikle cam yüzeylerde kullanılır. Mağaza vitrinlerinde arkasını neredeyse net bir şekilde göstermesini sağlar.

Şeffaf Folyo Kullanım Alanları

Şeffaf Folyo baskı Dış mekanda kullanımının yanında, İç mekandada kullanılabilmektedir.. Cam, Pleksi, gibi yapıştırmaya müsait tozsuz ve temizlemiş zeminler üzerine uygulanabilmektedir.Rulo halindeki folyo dış mekan Dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Şeffaf folyoya Dijital Baskı ters baskı olarak yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Ortalama 3 saat dinlendirildikten sonra uygulamaya hazırdır. Şeffaf baskı içerden yapıştırılır.Şeffaf Folyo baskı bir dış mekan ürünüdür.  Fakat iç mekandada rahatlıkla kullana bilirsiniz.

Şeffaf folyo baskı nedir?

Şeffaf folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun şeffaf olanı olmaktadır. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun şeffaf folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir. Arka yüzeyinin yapışkanlı olması bu folyo baskı çeşitinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri olmaktadır. Yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilir ve uygulanabilir. Folyo PVC esaslı bir malzemedir. Folyolar m2 başına gram ağırlığı (m2/gr), PVC özelliği, yapışkanlık kalitesi ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırmaya göre farklı kalite özelliklerine sahip olmaktadırlar.

Şeffaf folyo baskı nerede kullanılır?

Özellikle cam yüzeylerde kullanılır. Mağaza vitrinlerinde arkasını neredeyse net bir şekilde göstermesini sağlar. Şeffaf folyo baskı dış mekanda kullanımının yanı sıra, iç mekandada kullanılabilmekte olan bir malzemedir. Cam, pleksi, gibi yapıştırmaya müsait tozsuz ve temizlemiş zeminler üzerine uygulanabilmektedir.

Şeffaf Folyo Baskı Fiyatları

Uygun şeffaf folyo baskı fiyatları ile hizmet veren firmamızdan kaliteli şeffaf folyo baskıları alabilirsiniz. Siparişinizi vererek hızlı bir şekilde baskılarınızı teslim alabilirsiniz.

Şeffaf folyo baskı çeşitleri nelerdir?

Şeffaf folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özelliktedir. Transparan folyo olarak da tanımlanır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 bölüme ayrılmaktadır.

Şeffaf folyo baskı nasıl yapılır?

Rulo halindeki folyo dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Şeffaf folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Ortalama 3 saat dinlendirildikten sonra uygulamaya hazırdır. Şeffaf baskı içerden yapıştırılır.

Şeffaf Folyo baskı uygulamasında ne tür mürekkep kullanılır?

Şeffaf Folyo Baskı Ankara  bir dış mekan ürünüdür bu nedenle solvent özlü ve yine solvent boya formatına uygun makinalarda püskürtme sistemi ile basılır. Dijitalya olarak bizim kullandığımız makinalar eco solventtir. (Solvent oranı düşük) makinalardır.

Şeffaf folyo baskıda ne tür malzeme kullanılır?

Folyo; baskı makinasından çıktıktan sonra ortalama 3 saat dinlenmesi gerekir. Bunun dışında uygulamaya hazırdır. Şeffaf folyo için bir ragle ve falçata olması yeterlidir.Uygulaması normal folyoyla aynı şekildedir.

Şeffaf Folyo baskı ankara nasıl korunur?

Şeffaf folyo baskıya uzun ömürlü olması için laminasyon atılabilir. Bunun dışında uygulanacağı alan temiz ve pak olmalı. Uygulama sırasında toz, nem, rutubet, gibi etkenler folyo’nun erken bozulmasına neden olur. İstenilen durumlarda laminasyon uygulanarak kullanım ömrü daha da uzayabilir.

Şeffaf folyo  baskı ankara iç mekanda kullanılırmı?

Şeffaf folyo baskı bir dış mekan ürünüdür. Fakat iç mekanda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.Gerek tasarım gerekse görsel açıdan oldukça önemlidir.