Dijital Baskı Fiyatları

 

Dijital Baskı Ankara
Dijital baskı sistemi ile ankaradaki öncü ve yenilikçi firma olan DAMLA REKLAM sizlere bilgisini ve tecrübeleri paylaşarak büyüyor.Bizleri tercih eden bir çok firma ve kuruluş arasında sizde yerinizi almak için www.dijitalbaskiankara.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Baskı Fiyatları ve çeşitleri

Branda Baskı, vinil gerek kalite, gerekse fiyatı acısından cazip bir üründür. Özellikle dış cephede kullanılan biz malzemedir.Bu sebepten dolayı kullanım alanı çok fazladır. Dijital Baskı sektöründe branda gerek afiş olarak, gerek tabela olarak, gerek yüzey giydirme olarak ta kullanılır. Tanıtım işlerinde afiş en uygun maliyetli reklam ürünüdür.Dijital Baskı Fiyatları ile çeşitlilik gösterir.

Firmalar ise  indirimler, kampanyalar ve benzeri açıklamaların duyurularını Branda yaparak kullanır firmalar. Piyasalarda en sık bu ürünleri görebileceğiniz yerler ise Benzin istasyonları, Mağazalar, Restaurantlar, İnşaat Firmaları gibi alanlardır.

One Way Vision Baskı Sistemi

Camlara uygulanan, one way vision baskı ile camın bir tarafında baskı yapılan görsel görülebilirken, bir tarafından bir şey görülememektedir.Genellikle bina cephe giydirmede kullanılan ona way vision baskı, dış alandan bakıldığında baskısı yapılan görsel görülür, binanın içi görünmez. Dışardan bakıldığında ise içerisi gözükmez hem ışık hemde görsellik sağlanır.

Yapışkan yüzeyinin siyah renkli olmasının sebebi, cama yapıştırılan One Way Vision Baskı, odanın içerisinden bakıldığında dışarının, sanki One Way Vision yapıştırılmamış gibi görünmesini sağlamamaktır. Camın rengi siyah olarak bilinir ve bu sebepten Delikli Folyo, folyo malzemenin yapışkanlı yüzeyi siyah renktedir.

 

Folyo Baskı Sistemi Ankara

Reklam sektöründe kullanılan Folyo Baskı bir yüzeyi görünen diğer yüzeyide yapışan bir üründür. Bu malzemenin kullanım alanlarına göre çeşitleri vardır. Bu çeşitleri kısada olsa Folyo nun çeşitlerine ve Kullanım alanları konusunda değinelim.

Folyo PVS esaslıdır ve esnek bir malzemedir. Isıya dayanıklı bir malzemedir. Bu ürünü yapıştıracağımız yüzeyi düzgün ve iyi bir şekilde temizlediğimizde ve güzelce yapıştırdığımızda istenmediği taktirde sökülmeyecektir. Fiyat olarak uygun ve görsellik anlamında ve baskı kalitesine göre uyarlanmıştır.Dijital Baskı Fiyatları

Afiş Baskı Ankara

Küçük fotograflarınız afiş baskı ile birlikte büyük anılar haline dönüsüyor. Baskı kalitesi ve mükemmel görselligin birlestigi, poster baskısı sizin tüm hayal gücünüze hitap ediyor. Begendiginiz fotograflardan muhteşem duvar posterleri yaptırabilir, odanızın duvarını renklendirebilirsiniz.Ve firmalardaki reklam tanıtım ve indirim içinde kullanıbilen uygun fiyatlı bir malzemedir.

Afiş şirketinizle ilgili olarak tanıtımı yapmak istediğiniz tüm ürünleri kapsayabileceği gibi, ürün ve hizmetlerinizi ayrı ayrı tanıtmanızı da sağlayabilir. Belirli bir ürün ya da hizmetiniz için kullanacağınız afiş, fuarlarda, alışveriş merkezlerinde belirlenen yerlere asılarak kullanılır.

Kağıt Baskı Ankara

Solvent baskı makinelerine uygun Kağıt Baskı; yağmur, radyasyon, kirlilik ve aşırı sıcak gibi etkenlere karşı geliştirilmiştir. Üretim aşamasında direnç ve dayanıklılığı arttırıcı kimyasal işlemlerden geçirilmiştir. Kağıt hamuru olarak klorinsiz ağartılmış % 100 kimyasal selülozdan üretilmiş olup bir yüzeyi çift kat kuşe ile sıvanmıştır.

Kağıt Baskı, Özellikle dış mekan koşulları için tavsiye edilir. Mükemmel baskı kalitesine sahip bu kağıdın arka yüzeyi mavidir. Geniş formatlı makineler için üretilmiş özel bir kağıttır. Her iki yüzeyi kimyasallarla beslenmiştir. 100 metre ve 200 metrelik rulolar halindedir. Dijital baskı makineleriyle kolay uyum sağlar.Hızlı ve fiyat olarak çok tercih edilen bir türdür.